• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk

Plastový záhradný domček G21 - PAH 357

Kód produktu: 6390036 Značka: G21
Cena dopravy ZDARMA
Predaj produktu skončil alebo ho nie je možné kúpíť samostatne.
Detaily produktu Galéria Na stiahnutie Recenzie Diskusia

Záhradný domček PAH 357 je vhodný variant pre záhradkárov, ktorý potrebujú odkladací priestor, ale nemajú dostatok miesta na záhrade. Ideálny pomocník do každej malej záhradky.

 • Zaťaženie 60 kg / m2 
 • Plastové opláštenie
 • Pozinkovaná konštrukcia
 • Domček nemá podlahu a nie je možné ju ani dokúpiť
 • Modulárne okno
 • Vetracia mriežka

Vyrobený je z kvalitného tvrdeného plastu. Ľahký a zároveň odolný domček vyniká peknými farebnostnými kombináciami. Vďaka ľahkej manipulácii vás nebude pri stavaní čakať veľa práce - stačia naň dvaja ľudia.

Tento malý domček je určený na uskladnenie náradia, bicyklov a rôznych vecí, ktoré chcete mať na záhrade vždy po ruke.

Konštrukcia

Konštrukcia záhradného domčeka G21 sa skladá z pozinkovaného plechu, plastových stĺpikov s hrúbkou materiálu 1,5 mm a vonkajších panelov s hrúbkou 12 mm. Strecha záhradného domčeka je skonštruovaná tak, aby vydržala zaťaženie približne 60 kg / m2.

Okienko tam, kde ho potrebujete

V žiadnom poriadnom záhradnom domčeku nesmie chýbať okienko. Ani u toho nášho nechýba, navyše si ho môžete umiestniť kam chcete. Neobmedzujte sa kvôli dostatku svetla a nerozmýšľajte, či domček postaviť k stene domu, alebo do voľného priestoru. Dostatočné množstvo svetla vás nebude limitovať. Okno si jednoducho umiestnite na pravú alebo ľavú stranu domčeka, podľa aktuálnej potreby.

Ventilačná mriežka

Nad dvojkrídlovými dverami je umiestnená ventilačná mriežka, ktorá zabezpečuje dostatočné odvetrávanie a cirkuláciu vzduchu vo vnútri domčeka. Preto sa nemusíte báť plesní alebo zrážaní vody na stenách v prípade náhlych zmien teploty.

Inštalácia na spevnenú plochu

Pred tým, ako začnete s montážou záhradného domčeka G21, si pripravte vhodnú spevnenú plochu. Odporúčame ho inštalovať na veľkoformátovú dlažbu alebo na betónový základ.

 

 

Rozmer188 x 190 cm
Farbasivá
Materiálplast, pozinkovaný plech
Výška238 cm
Šírka dverí120 cm
Výška dverí183 cm
Max. zaťaženie strechy90 kg / m2
Rámplastové stĺpiky, matierál s hrúbkou 1.5 mm
Plášťplastové panely s hrúbkou 12 mm
Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 9

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 20
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
 • 13 rokov skúseností Na trhu od roku 2009. Spolupracujeme s viacerými známymi dodávateľmi zo Slovenska a Českej republiky.
 • Platobné možnosti Tovar je možné uhradiť dobierkou, prevodom či kartou
 • Partnerský program Nakupujete u nás často? Vieme vám ponúknuť individuálnu zľavu pri väčšom či pravidelnom odbere.

Pomoc & Poradenstvo

 • Pomoc pri objednávke Kontaktujte nás v prípade, že si neviete rady pri vytváraní objednávky. +421 903 229 601
 • Stále v kontakte Ak potrebujete zistiť iné informácie, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu. info@lacnestavebniny.sk