• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Polykarbonátový skleník Gardentec House

Kód produktu: 200000266 Záruka: 10 rokov polykarbonát, 5 roky na konštrukciu
Moderný záhradný skleník z 6 mm polykarbonátu Gardentec House kombinuje elegantný sedlový tvar konštrukcie a inovatívnu inštaláciu dosiek z dutinkového polykarbonátu.
769,00 € Ušetríte 76,90 €
692,10 € / ks
vrátane DPH
Odborný konzultant
Cena za 1 ks je 692,10 € (769,00 €)
Dĺžka
Šírka
ks
Doručenie na adresu Doprava ZDARMA ·
Osobný odber po vytvorení objednávky · Adresa: ČSA 1027, Sliač
Detaily produktu Galéria Na stiahnutie Recenzie Diskusia

Moderný záhradný polykarbonátový skleník so sedlovým tvarom a zastrešením z 6 mm dutinkového polykarbonátu. Skleník je dodávaný s obvodovým základovým rámom, ktorý sa u iných sedlových skleníkov musí dokupovať. Táto základňa slúži na zaistenie stability a zvýšenie tuhosti skleníka. Súčasťou balenia sú aj posilňujúce výstuhy konštrukcie na zvýšenie odolnosti voči vetru a snehu. Jednotlivé dosky polykarbonátu sú už naformátované do potrebných rozmerov, čo ušetrí čas s rozmerovaním a rezaním. Pri inštalácii sa odrezávajú len malé detaily (okraje) pomocou odlamovacieho noža.

Polykarbonátové dosky sa ku konštrukcii pripevňujú pomocou spojovacích H profilov a skrutiek. Tým je zaistená maximálna odolnosť voči vetru. Je nepravdepodobné, že by dosky zo skleníka „odniesol“ vietor.

Opláštenie je tvorené 6 mm dutinkovým polykarbonátom. Táto sila umožňuje pestovať aj vo vyšších polohách. Polykarbonát je odolný UV žiareniu aj bežnému krupobitiu a je už naformátovaný do potrebných rozmerov, odrezávajú sa len malé detaily pomocou odlamovacieho noža.

Konštrukcia skleníka je tvorená z pozinkovaných profilov s hrúbkou 1 mm z ocele. Zosilnená ochranná antikorózna vrstva (275g/m2) chráni konštrukciu proti korózii a výrazne zvyšuje životnosť skleníka, ktorý vďaka tomu spĺňa požiadavky na vysokú kvalitu. Vďaka tejto úprave poskytuje výrobca na konštrukciu predĺženú záruku proti prehrdzaveniu, a to 5 rokov.

Skleník má jedny dvere, ktoré sú delené, je teda možné otvárať iba horné okienko. V zadnej stene je ďalšie ventilačné okno, ktoré pomáha efektívnemu vetraniu.  Z bočnej strany čela je možné pridať očko s pútkom (súčasťou balenia) na aretáciu otvorených dverí alebo okna.

  • Naformátovaný, UV odolný polykarbonát so zárukou 10 rokov
  • Pozinkované oceľové profily (zosilnená ochranná antikorózna vrstva - 275g/m2)
  • Posilňujúce výstuhy konštrukcie
  • Záruka na konštrukciu 5 rokov proti prehrdzaveniu
  • Dlhodobá životnosť
  • Základový rám na ukotvenie v cene
  • Očko na aretáciu otvorených dverí a okien
  • Jednoduchá montáž svojpomocne

Montáž

Skleník nie je nutné kotviť na betónové základy. Súčasťou balenia je aj podkladový obvodový rám, ktorý spolu so zemnými profilmi slúži na stabilné ukotvenie skleníka k zemi. Stavba skleníka trvá v dvoch ľuďoch zhruba jeden celý deň.

Dodávka

Skleník je dodávaný ako stavebnica - pozinkované profily na zostavenie konštrukcie, predformátované polykarbonátové dosky (je potrebné odrezať iba detaily na čelných stranách) a všetok montážny materiál.

Rozmer2.12 x 2.35 m, 3.17 x 2.35 m, 5.17 x 2.35 m
Hrúbka polykarbonátu6 mm
Dĺžka2.12 m, 3.17 m, 5.17 m
Šírka2.35 m
Výška2.35 m
Materiál konštrukcieoceľ
UV ochranaáno (jednostranná)
Priechodnosťnie
Materiál zaskleniapolykarbonát
Strešné oknonie - na objednávku
Tvarsedlový
Čelné dvere1 ks
Čelné vetriace okno2 ks
Výstuha skleníkaáno
Základový rámáno
Ukotvenie polykarbonátuskrutky s podložkami a maticami m6, spojovacie h profily
Certifikát polykarbonátuáno
Hrúbka profilu1 mm
Záruka10 rokov polykarbonát, 5 roky na konštrukciu
Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 9

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 20
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa

Pomoc & Poradenstvo