• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Polykarbonátový skleník NORDPOLEN HOUSE

Kód: 200000266 Značka: Nordpolen
Moderný záhradný skleník z 6 mm polykarbonátu kombinuje elegantný sedlový tvar konštrukcie a inovatívnu inštaláciu dosiek z dutinkového polykarbonátu. Zistiť viac...
Osobný odber
Doručenie priamo na adresu
Dĺžka
Šírka
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Moderný záhradný polykarbonátový skleník so sedlovým tvarom a zastrešením z 6 mm dutinkového polykarbonátu. Skleník je dodávaný s obvodovým základovým rámom, ktorý sa u iných sedlových skleníkov musí dokupovať. Táto základňa slúži na zaistenie stability a zvýšenie tuhosti skleníka. Súčasťou balenia sú aj posilňujúce výstuhy konštrukcie na zvýšenie odolnosti voči vetru a snehu. Jednotlivé dosky polykarbonátu sú už naformátované do potrebných rozmerov, čo ušetrí čas s rozmerovaním a rezaním. Pri inštalácii sa odrezávajú len malé detaily (okraje) pomocou odlamovacieho noža.

Polykarbonátové dosky sa ku konštrukcii pripevňujú pomocou spojovacích H profilov a skrutiek. Tým je zaistená maximálna odolnosť voči vetru. Je nepravdepodobné, že by dosky zo skleníka „odniesol“ vietor.

Opláštenie je tvorené 6 mm dutinkovým polykarbonátom. Táto sila umožňuje pestovať aj vo vyšších polohách. Polykarbonát je odolný UV žiareniu aj bežnému krupobitiu a je už naformátovaný do potrebných rozmerov, odrezávajú sa len malé detaily pomocou odlamovacieho noža.

Konštrukcia skleníka je tvorená z pozinkovaných profilov s hrúbkou 1 mm z ocele. Zosilnená ochranná antikorózna vrstva (275g/m2) chráni konštrukciu proti korózii a výrazne zvyšuje životnosť skleníka, ktorý vďaka tomu spĺňa požiadavky na vysokú kvalitu. Vďaka tejto úprave poskytuje výrobca na konštrukciu predĺženú záruku proti prehrdzaveniu, a to 5 rokov.

Skleník má jedny dvere, ktoré sú delené, je teda možné otvárať iba horné okienko. V zadnej stene je ďalšie ventilačné okno, ktoré pomáha efektívnemu vetraniu.  Z bočnej strany čela je možné pridať očko s pútkom (súčasťou balenia) na aretáciu otvorených dverí alebo okna.

  • Naformátovaný, UV odolný polykarbonát so zárukou 10 rokov
  • Pozinkované oceľové profily (zosilnená ochranná antikorózna vrstva - 275g/m2)
  • Posilňujúce výstuhy konštrukcie
  • Záruka na konštrukciu 5 rokov proti prehrdzaveniu
  • Dlhodobá životnosť
  • Základový rám na ukotvenie v cene
  • Očko na aretáciu otvorených dverí a okien
  • Jednoduchá montáž svojpomocne

Montáž

Skleník nie je nutné kotviť na betónové základy. Súčasťou balenia je aj podkladový obvodový rám, ktorý spolu so zemnými profilmi slúži na stabilné ukotvenie skleníka k zemi. Stavba skleníka trvá v dvoch ľuďoch zhruba jeden celý deň.

Dodávka

Skleník je dodávaný ako stavebnica - pozinkované profily na zostavenie konštrukcie, predformátované polykarbonátové dosky (je potrebné odrezať iba detaily na čelných stranách) a všetok montážny materiál.

Hrúbka polykarbonátu 6 mm
Výška 2.35 m
Materiál konštrukcie oceľ
UV ochrana áno (jednostranná)
Priechodnosť nie
Materiál zasklenia polykarbonát
Strešné okno nie - na objednávku
Tvar sedlový
Čelné dvere 1 ks
Čelné vetriace okno 2 ks
Výstuha skleníka áno
Základový rám áno
Ukotvenie polykarbonátu skrutky s podložkami a maticami m6, spojovacie h profily
Certifikát polykarbonátu áno
Hrúbka profilu 1 mm
Záruka 10 rokov polykarbonát, 5 roky na konštrukciu
Rozmer2.12 x 2.35 m, 3.17 x 2.35 m, 5.17 x 2.35 m
Dĺžka2.12 m, 3.17 m, 5.17 m
Šírka2.35 m
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo