• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Polykarbonátový skleník Gardentec House

(0) Kód produktu: 200000266 Značka: Covernit
Moderný záhradný skleník z 6 mm polykarbonátu Gardentec House kombinuje elegantný sedlový tvar konštrukcie a inovatívnu inštaláciu dosiek z dutinkového polykarbonátu. Zistiť viac...
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Dĺžka
Šírka
Doručenie na adresu Doprava ZDARMA ·
Osobný odber po vytvorení objednávky · Adresa: ČSA 1027, Sliač
ks
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Moderný záhradný polykarbonátový skleník so sedlovým tvarom a zastrešením z 6 mm dutinkového polykarbonátu. Skleník je dodávaný s obvodovým základovým rámom, ktorý sa u iných sedlových skleníkov musí dokupovať. Táto základňa slúži na zaistenie stability a zvýšenie tuhosti skleníka. Súčasťou balenia sú aj posilňujúce výstuhy konštrukcie na zvýšenie odolnosti voči vetru a snehu. Jednotlivé dosky polykarbonátu sú už naformátované do potrebných rozmerov, čo ušetrí čas s rozmerovaním a rezaním. Pri inštalácii sa odrezávajú len malé detaily (okraje) pomocou odlamovacieho noža.

Polykarbonátové dosky sa ku konštrukcii pripevňujú pomocou spojovacích H profilov a skrutiek. Tým je zaistená maximálna odolnosť voči vetru. Je nepravdepodobné, že by dosky zo skleníka „odniesol“ vietor.

Opláštenie je tvorené 6 mm dutinkovým polykarbonátom. Táto sila umožňuje pestovať aj vo vyšších polohách. Polykarbonát je odolný UV žiareniu aj bežnému krupobitiu a je už naformátovaný do potrebných rozmerov, odrezávajú sa len malé detaily pomocou odlamovacieho noža.

Konštrukcia skleníka je tvorená z pozinkovaných profilov s hrúbkou 1 mm z ocele. Zosilnená ochranná antikorózna vrstva (275g/m2) chráni konštrukciu proti korózii a výrazne zvyšuje životnosť skleníka, ktorý vďaka tomu spĺňa požiadavky na vysokú kvalitu. Vďaka tejto úprave poskytuje výrobca na konštrukciu predĺženú záruku proti prehrdzaveniu, a to 5 rokov.

Skleník má jedny dvere, ktoré sú delené, je teda možné otvárať iba horné okienko. V zadnej stene je ďalšie ventilačné okno, ktoré pomáha efektívnemu vetraniu.  Z bočnej strany čela je možné pridať očko s pútkom (súčasťou balenia) na aretáciu otvorených dverí alebo okna.

  • Naformátovaný, UV odolný polykarbonát so zárukou 10 rokov
  • Pozinkované oceľové profily (zosilnená ochranná antikorózna vrstva - 275g/m2)
  • Posilňujúce výstuhy konštrukcie
  • Záruka na konštrukciu 5 rokov proti prehrdzaveniu
  • Dlhodobá životnosť
  • Základový rám na ukotvenie v cene
  • Očko na aretáciu otvorených dverí a okien
  • Jednoduchá montáž svojpomocne

Montáž

Skleník nie je nutné kotviť na betónové základy. Súčasťou balenia je aj podkladový obvodový rám, ktorý spolu so zemnými profilmi slúži na stabilné ukotvenie skleníka k zemi. Stavba skleníka trvá v dvoch ľuďoch zhruba jeden celý deň.

Dodávka

Skleník je dodávaný ako stavebnica - pozinkované profily na zostavenie konštrukcie, predformátované polykarbonátové dosky (je potrebné odrezať iba detaily na čelných stranách) a všetok montážny materiál.

Hrúbka polykarbonátu 6 mm
Výška 2.35 m
Materiál konštrukcie oceľ
UV ochrana áno (jednostranná)
Priechodnosť nie
Materiál zasklenia polykarbonát
Strešné okno nie - na objednávku
Tvar sedlový
Čelné dvere 1 ks
Čelné vetriace okno 2 ks
Výstuha skleníka áno
Základový rám áno
Ukotvenie polykarbonátu skrutky s podložkami a maticami m6, spojovacie h profily
Certifikát polykarbonátu áno
Hrúbka profilu 1 mm
Záruka 10 rokov polykarbonát, 5 roky na konštrukciu
Rozmer2.12 x 2.35 m, 3.17 x 2.35 m, 5.17 x 2.35 m
Dĺžka2.12 m, 3.17 m, 5.17 m
Šírka2.35 m
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
14 rokov skúseností Na trhu sme od roku 2009. Za túto dobu sa nám podarilo nadviazať spoluprácu s viacerými zahraničnými dodávateľmi.
Platobné možnosti Ponúkame vám na výber 3 možnosti uhradenia - Na dobierku, prevodom či kartou online.
Dodatočné zľavy Nakupujete u nás často? Vieme vám ponúknuť individuálnu zľavu pri väčšom, či pravidelnom odbere.
Poradenstvo Vždy sa nás môžete obrátiť s vašimi otázkami, ktoré vám radi zodpovieme - prostredníctvom facebooku, emailu či telefonicky.
Rýchlosť Snažíme sa doručiť vaše objednávky čo najskôr k vám. Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc & Poradenstvo