Princípy ochrany

Na základe vášho správania na webe, vieme personalizovať jeho obsah a zobrazujeme vám následne relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ súhlasíte s používaním cookies a použitím dát o vašom správaní na eshope pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sietích či ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavení súkromia.

Polykarbonátový skleník Volya 2DUM

Najznámejší oblúkový skleník Volya 2DUM osadený kvalitným 4mm nemeckým dutinkovým polykarbonátom s UV povrchovou úpravou. Táto ochranná vrstva zamedzuje starnutiu a krehnutiu plastu na podklade pôsobenia slnečného žiarenia.

od 507.88 EUR /ks 423.23 EUR bez DPH

Vyberte variant...
 • 2DUM 4mm
  Rozmer4 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu4mm
 • 2DUM 4mm
  Rozmer6 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu4mm
 • 2DUM 4mm
  Rozmer8 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu4mm
 • 2DUM 4mm
  Rozmer10 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu4mm
 • 2DUM 4mm
  Rozmer12 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu4mm
 • 2DUM 6mm
  Rozmer4 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu6mm
 • 2DUM 6mm
  Rozmer6 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu6mm
 • 2DUM 6mm
  Rozmer8 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu6mm
 • 2DUM 6mm
  Rozmer10 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu6mm
 • 2DUM 6mm
  Rozmer12 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu6mm
- ks +
Popis
Súbory na stiahnutie
Hodnotenie
Príslušenstvo

Popis produktu

Odolný oblúkový skleník Volya 2DUM osadený kvalitným nemeckým dutinkovým polykarbonátom s UV povrchovou úpravou. Táto ochranná vrstva zamedzuje starnutiu a krehnutie plastu na podklade pôsobenia slnečného žiarenia. Vďaka dobrým termoizolačným vlastnostiam 4 mm hrubého polykarbonátu je prostredie vnútri skleníka stabilné voči výkyvom okolitej teploty. 

Pokiaľ chcete túto primárnu prednosť polykarbonátových skleníkov podporiť, je možné individuálne objednať záhradný skleník 2DUM s polykarbonátom s hrúbkou 6 mm, ktorý výrazne zvyšuje tepelno-izolačné vlastnosti interiéru skleníku od okolia. Použitý plastový plášť je odolný voči pôsobeniu extrémnych poveternostných vplyvov, najmä potom proti silnému vetru, krupobitiu a veľkej vrstve snehu. Vďaka princípu oblúkovej klenby je skleník 2DUM pokrytý jednoliatou doskou (6 x 2,1 m), ktorá je pevne fixovaná na túto konštrukciu a nemôže dôjsť k rozpadu alebo uvoľneniu krytiny. 

Skleník 2DUM je stavebnicou, teda je potrebné myslieť na nutnosť drobných úprav samotného polykarbonátu (vyrezanie dverí a čelného oblúka). Skleník 2DUM možné modifikovať a do budúcnosti je možná implementácia predĺženie, teoretická dĺžka skleníka je teda neobmedzená.Stavba stavebnice nie je technicky náročná a zvládne ju takmer každý, pri plánovaní je potrebné počítať s časom aspoň 3 dní (náš montážny tím kompletnú stavbu zvládne cca počas 8 hodín). Skleník 2DUM nie je nutné, avšak je možné, podezdívat, postačí len zakopať do 35 cm hlbokej brázdy.

 

Video prezentácia oblúkových polykarobonátových skleníkov Volya LLC

Krátka video prezentácia vlastností oblúkových polykarbonátových skleníkov Volya LLC, ktorá vyšla v rámci obľúbeného televízneho programu TV Prima, Receptár prima nápadov (na pozadí reportáže oblúkový skleník Volya LLC typ 2DUM 3 × 8 m).

Video: Predstavenie polykarbonátového skleníka Vollya LLC 2DUM

 

Prednosti skleníka 2DUM

Pre tento skleník všeobecne platí všetky prednosti polykarbonátových skleníkov , ktoré ďalej rozširuje o unikátny systém oblúkovej konštrukcie spojené s pevným pripevnením plastové krytiny. Vďaka tomu je viac než vhodný aj do horských polôh, kde skleník 2DUM dokáže odolať nepriazni podnebia a náročnému namáhaniu vetrom, snehom a krupobitím.

 

 • Vysoká odolnosť a celková robustnosť
 • Kvalitný nemecký polykarbonát GUTTAGLISS DUAL BOX
 • Možnosť modifikácie (predĺženie)
 • Bez nutnosti stavby základov
 • Povrch je pevne priskrutkovaný
 • Záruka na polykarbonát
 • Vhodné aj do horských polôh

 

Ilustračný montážný video-návod

Video názorne popisujúci postup montáže "stavebnica" skleníka 2DUM. Toto video odporúčame ako sprievodný schematicky pomôcku k oficiálnemu tlačenému návodu, ktorý je obsahom balenia. Upozorňujeme, že samotná montáž, naozaj nie je nijako technicky náročná a pri samotnej stavbe si vystačíte s bežným domácim vybavením, len je potrebné počítať s určitou časovou rezervou napríklad dvoch víkendov. Skleník dá postaviť úplne svojpomocne, avšak odporúčame prizvať aspoň jedného pomocníka, pre ľahšiu manipuláciu a úsporu času.

 

Obsah balenia skleníka

Polykarbonátové oblúkové skleníky 2DUM sú predávané ako stavebnica kombinujúca pozinkovanú konštrukciu Volya a dutinkový polykarbonát GUTTAGLISS DUAL BOX nemeckej výroby. Každá zásielka obsahuje kartón s konštrukciou, montážnym materiálom. Ďalej potom príslušný počet roliek 4 mm hrubého polykarbonátového formátu o rozmere 6000 × 2100 mm. Kompletná zásielka je pomerne ťažká (základná kartón váži 58 kg a jeden polykarbonátový formát cca 12 kg) preto prosíme, berte to pri samotnom prevzatí od dopravcu do úvahy.

 

Polykarbonátové skleníky Volya LLC kartóny formáty hmotnosť
2DUM 4 × 3 m 1 ks 3 ks 90 kg
2DUM 6 × 3 m 2 ks 4 ks 120 kg
2DUM 8 × 3 m 3 ks 5 ks 150 kg
2DUM 10 × 3 m 4 ks 6 ks 180 kg
2DUM 12 × 3 m 5 ks 7 ks 210 kg

Tab.: Obsah balenia polykarbonátových skleníkov Volya 2DUM

Technické špecifikácie

Dĺžka: 10m12m4m6m8m

Hrúbka polykarbonátu: 4mm6mm

Rozmer: 10 x 3m12 x 3m4 x 3m6 x 3m8 x 3m

Šírka: 3m

Súbory na stiahnutie

Užívateľské recenzie (0)

0%
5
(0x)
4
(0x)
3
(0x)
2
(0x)
1
(0x)
K tomuto produktu, zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.