Princípy ochrany

Na základe vášho správania na webe, vieme personalizovať jeho obsah a zobrazujeme vám následne relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ súhlasíte s používaním cookies a použitím dát o vašom správaní na eshope pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sietích či ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavení súkromia.

Polykarbonátový skleník Volya Atlas

Atlas je odolným skleníkom oblúkovej konštrukcie, ktorý vyniká vynikajúcim pomerom úžitkovej hodnoty a ceny. 

od 423.52 EUR /ks 352.93 EUR bez DPH

Vyberte variant...
 • Atlas 4mm
  Rozmer4 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu4mm
 • Atlas 4mm
  Rozmer6 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu4mm
 • Atlas 4mm
  Rozmer8 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu4mm
 • Atlas 6mm
  Rozmer4 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu6mm
 • Atlas 6mm
  Rozmer6 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu6mm
 • Atlas 6mm
  Rozmer8 x 3m
  Hrúbka polykarbonátu6mm
- ks +
Popis
Súbory na stiahnutie
Hodnotenie
Príslušenstvo

Popis produktu

Atlas je odolným skleníkom oblúkovej konštrukcie, ktorý vyniká vynikajúcim pomerom úžitkovej hodnoty a ceny. Konštrukcia skleníka je 3 m široká a ľubovoľne dlhá (vždy v násobkoch 2 m). Skleník je tvorený jednoduchou oceľovou konštrukciou, ktorú možno vnímať ako samonosnú klietku, ktorá je obalená 6-metrovými plátmi dutého polykarbonátu, ten je pevne fixovaný na túto "klietku" a nemôže dôjsť k rozpadu alebo uvoľneniu krytiny. Samotné profily konštrukcie sú hrubé 0,7 mm. Vďaka tomuto princípu skleník bez problémov odolá aj silnému vetru alebo snehovému zaťaženiu. Zasklenie je riešené dutinkovým polykarbonátom značky Guttagliss DUAL BOX, ktorý je opatrený silnou UV ochranou, ktora zabezpečuje zodpovedajúcu životnosť.

 • Polykarbonát Guttagliss DUAL BOX 4 mm / 6 mm
 • Princíp oblúkového zasklenia
 • Bez nutnosti základov
 • Vynikajúci pomer cena / výkon

Na výber máte z dvoch prevedení, základná verzia má osadenie 4 mm polykarbonátom Guttagliss DUAL BOX, ktorý zaručuje bezproblémovú a dlhú životnosť a je určený pre bežné hobby využitie. Pre náročnejších zákazníkov a profesionálov v prevedení opatrenom 6 mm hrubým izolujúcim plastom. Tu je už možné skleník úspešne vykurovať a otvoriť si možnosť celoročného využitia, prípadne pre stavby v náročnejších podmienkach, kde skleník odolá nepriazni počasia.

Základy skleníka sú riešené veľmi ľahkým zapustením do pôdy, kde fixáciu skleníku zaisťujú silné kotvy, ktoré spolu so zapusteným polykarbonátom nepovolia jeho uvoľnenie.

 
Rozmery 4 x 3 m 6 x 3 m 8 x 3 m
plocha 12 m 2 18 m 2 24 m 2
šírka 3 m 3 m 3 m
dĺžka 4 m 6 m 8 m
výška pri hrebeni 2 m 2 m 2 m
výška pri odkvape      
okná (podoručený počet) 1 ks 2 ks 3 ks
počet oblúkov 6 ks 8 ks 10 ks
hnmotnost 86 kg 115 kg 145 kg
balenie paleta + role plastu paleta + role plastu paleta + role plastu
počet plastových dosiek 3 ks 4 ks 5 ks
 
Skleník z polykarbonátu Atlas je stavebnicou, teda dostanete plastové dosky v predvolenom formáte 6 x 2,1 mv počte dopovídajícímu dĺžke skleníka. Napríklad k najpredávanejšiemu rozmeru 6 x 3 m obdržíte 4 kusy polykarbonátu, kedy z prvej dosky, pomocou odlamovacího nožíka, vyrežete čela a dvere a zvyšné plasty použijete na samotné zastrešenie (postup je jednoducho a zrozumiteľne vysvetlený v priloženom návode).

Technické špecifikácie

Dĺžka: 4m6m8m

Hrúbka polykarbonátu: 4mm6mm

Rozmer: 4 x 3m6 x 3m8 x 3m

Šírka: 3m

Súbory na stiahnutie

Užívateľské recenzie (0)

0%
5
(0x)
4
(0x)
3
(0x)
2
(0x)
1
(0x)
K tomuto produktu, zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.