• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Polykarbonátový skleník Volya Atlas

Kód: 4294010 Značka: Volya

Jednoduchý skleník s polykarbonátom 4 mm alebo 6 mm, oblúkový tvar, zaťaženie 80 kg / m2, odolný krupobitiu, nevyžaduje základy, záruka 10 rokov na polykarbonát, UV ochrana, bez priečnych profilov

Predaj produktu skončil alebo ho nie je možné kúpíť samostatne.
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Záhradný skleník Atlas vyniká pevnou klenbou zaručujúca bohatú úrodu po celú sezónu. Pre skleník nie je nutné stavať základňu, vďaka pevnej konštrukcii z pozinkovaných bezúdržbovch profilov. Opláštenie je tvorené čírym dutinkovým (komôrkovým) polykarbonátom s hrúbkou 4 mm alebo 6 mm s UV ochranou, ktorý má zvýšené tepelnoizolačné vlastnosti, oproti bežne predávaným skleníkom. Nami dodávaný polykarbonát spĺňa všetky podmienky na udelenie atestácie zdravotnej nezávadnosti toxikologickým centrom vydaným štátnym zdravotným ústavom. Môžete si tak nerušene pestovať zeleninu bez obáv o svoje zdravie. Polykarbonát obsahuje UV ochrannu, ktorá zaručuje dlhú životnosť skleníku pred slnkom.

Vďaka oblúkovému tvaru je skleník veľmi odolný voči silnému vetru, či nadmernému zaťaženiu. Na oboch stranách skleníka sa nachádza dvere aj okno, čo robí skleník úplne priechodným. Vďaka pevným profilom je konštrukcia skleníka bez podpier, ktoré znižujú priechodnú výšku skleníka. Ďalšou prednosťou skleníka Atlas je opláštenie z jedného kusu polykarbonátu 6 x 2,1 m - jednoduchšia inštalácia a žiadne medzery spôsobujúce úniky tepla.

Ako doporučené príslušenstvo môžete kúpiť dodatočné výstuhy, ktoré zvýšia dovolené snehové zaťaženie alebo zjednodušenie a načasovanie zalievanie v podobe automatického analógového zavlažovania prípadne automatického digitálneho zavlažovania. 

Strešné okná

Atlas nemá strešné okná. Skleník má 2 čelné okná, ktoré sú na dverách.

  • Dlhá životnosť
  • Opláštenie z polykarbonátu Guttagliss nemeckej výroby
  • Záruka na polykarbonát 10 rokov
  • Bezúdržbová pozinkovaná konštrukcia
  • Jednoduchý montáž
  • Vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti
  • Pre skleník Atlas nie je potrebné stavať základy

Na výber máte z dvoch prevedení, základná verzia má osadenie 4 mm polykarbonátom Guttagliss DUAL BOX, ktorý zaručuje bezproblémovú a dlhú životnosť a je určený pre bežné hobby využitie. Pre náročnejších zákazníkov a profesionálov v prevedení opatrenom 6 mm hrubým izolujúcim plastom. Tu je už možné skleník úspešne vykurovať a otvoriť si možnosť celoročného využitia, prípadne pre stavby v náročnejších podmienkach, kde skleník odolá nepriazni počasia.

Základy skleníka sú riešené veľmi ľahkým zapustením do pôdy, kde fixáciu skleníku zaisťujú silné kotvy, ktoré spolu so zapusteným polykarbonátom nepovolia jeho uvoľnenie.

Varovanie pri použití automatického otvárača

Valec automatického otvárača s piestom je nutné v zimných mesiacoch demontovať. Piesty neodolávajú dlhodobému mrazu. Uskladnite ich na suchom mieste pri minimálnej teplote 5 ° C. Pred opakovanou montážou je nutné piestnu tyč premazať vazelínou - musí sa hladko pohybovať v piestnom valci.

Záhradný skleník Volya Atlas
Rozmery 4 x 3 m 6 x 3 m 8 x 3 m
Plocha 12 m2 18 m2 24 m2
Šírka 3 m 3 m 3 m
Dĺžka 4 m 6 m 8 m
Výška pri hrebeni 2 m 2 m 2 m
Okná (odporúčaný počet) 1 ks 2 ks 3 ks
Počet oblúkov 6 ks 8 ks 10 ks
Hmotnosť 86 kg 115 kg 145 kg
Balenie paleta + rola plastu paleta + rola plastu paleta + rola plastu
Počet plastových dosiek 3 ks 4 ks 5 ks
 
Skleník z polykarbonátu Atlas je stavebnicou, teda dostanete plastové dosky v predvolenom formáte 6 x 2,1 m v počte zodopovedajúcemu dĺžke skleníka. Napríklad k najpredávanejšiemu rozmeru 6 x 3 m obdržíte 4 kusy polykarbonátu, kedy z prvej dosky, pomocou odlamovacieho nožíka, vyrežete čelá a dvere a zvyšné plasty použijete na samotné zastrešenie (postup je jednoducho a zrozumiteľne vysvetlený v priloženom návode).
 
 
Výška 2 m
Materiál konštrukcie oceľ
Zaťaženie 80 kg / m2
UV ochrana áno (jednostranná)
Priechodnosť áno
Materiál zasklenia polykarbonát
Záruka na konštrukciu 2 roky
Tvar oblúkový
Čelné dvere 2 ks
Čelné vetriace okno 2 ks
Sada tesnenia áno
Ukotvenie polykarbonátu skrutky s podložkami a maticami m4
Certifikát polykarbonátu áno
Hrúbka profilu 0.8 mm
Rozmer4 x 3 m, 6 x 3 m, 8 x 3 m
Hrúbka polykarbonátu4 mm, 6 mm
Dĺžka4 m, 6 m, 8 m
Šírka3 m
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
50+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo