• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Servírovacia doska G21

Kód: 635431 Značka: G21
Servírovacia doska je z bukového dreva s drážkou, ktorá zabraňuje stekaniu šťavy z krájaných potravín na kuchynskú dosku. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Rozmer
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Servírovacia doska je z bukového dreva s drážkou, ktorá zabraňuje stekaniu šťavy z krájaných potravín na kuchynskú dosku.

Drevená doska – najlepšia voľba pre krájanie, rezanie, porciovanie aj naklepávanie

Už spomínané sklenené či plastové dosky na krájanie sa síce ľahšie udržujú, ale drevená doska je na rezanie a krájanie predsa len najlepšia. Porciovanie mäsa alebo krájanie zeleniny i tvrdých surovín na drevenej doske je šetrnejšie k nožom, drevo netupí ich ostrie. Doska je praktickejšia aj pri naklepávaní mäsa paličkou. Na doske G21 môžete tiež štýlovo servírovať pokrmy priamo z panvice, hrnca či grilu. Servírovacia doska sa hodí pre podávanie odrezkov, údených rebier či grilovaných steakov.

Doska z bukového dreva

Drevená doska sa vyrába z rôznych druhov dreva, pri výrobe dosky G21 sa použilo drevo bukové pre jeho skvelé vlastnosti. Na rozdiel od dreva dubového v sebe bukové drevo nemá horkosť, ktorá by sa mohla preniesť na potraviny, ani sa nedá tak ľahko znečistiť a zafarbiť, ako je tomu napríklad u dreva jaseňového alebo lipového. Buková doska je chuťovo neutrálna, tvrdá a odolná aj správne hutná.

Drážka po obvode dosky G21

Doska na krájanie a servírovanie G21 má po obvode praktickú drážku, ktorá zabraňuje stekaniu šťavy z podávaných jedál alebo krájaných surovín.

Ako sa starať o drevené dosky na krájanie

Aby vám drevená doska vydržala čo najdlhšie, neumývajte ju v umývačke ani nečistite saponátmi. Pri správnej starostlivosti budete mať dosku v perfektnom stave aj bez použitia chémie. Stačí, keď dosku po každom použití opláchnete a necháte uschnúť, dosku na krájanie môžete tiež vyčistiť citrónovou šťavou alebo octom. Dobré je dosku čas od času naolejovať rastlinným alebo minerálnym olejom, aby drevo nevysychalo.

TIP:

Pred krájaním krvavého mäsa môžete drevenú dosku namočiť. Krv a šťava z mäsa sa nebudú do dreva tak ľahko vsakovať.

Hlavne prednosti

  • Kvalitná drevená doska na krájanie
  • Chuťovo neutrálne bukové drevo
  • Prírodný materiál šetrný k ostrím nožov

 

Rozmer300 x 200 x 19 mm
Hmotnosť0.75 kg
Materiálbukové drevo
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo