• +421 915 321 351
  • info@lacnestavebniny.sk

Tieniaca sieť 100% Coimbra 1 x 50m

Predaj produktu skončil alebo ho nie je možné kúpíť samostatne.
  • 11 rokov skúseností Na trhu od roku 2009. Spolupracujeme s viacerými známymi dodávateľmi zo Slovenska a Českej republiky.
  • Platobné možnosti Tovar je možné uhradiť dobierkou, prevodom či kartou
  • Partnerský program Nakupujete u nás často? Vieme vám ponúknuť individuálnu zľavu pri väčšom či pravidelnom odbere.

Tieniaca sieť v zelenej, alebo antracitovej farbe. Tkanina so zosilnenými okrajmi poskytuje účinnú ochranu pred slnečným žiarením a nepriaznivými klimatickými podmienkami. Použiť sa dá ako dočasné oplotenie, zatienenie terás, plotov.Tieniace tkaniny na ploty sa primárne používajú na drôtené ploty, kde zabraňujú vysokej priehľadnosti klasického pletiva. Vďaka tomu bráni pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich. Druhotným použitím môže byť tienenie skleníkov, záhonov, pergol a ďalších záhradných elementov. Berte prosím na vedomie, že tieniace tkaniny o šírke 2 m môžu byť preložené na polovicu svojej šírky.

 

Zaisťuje maximálne možné súkromie pri použití na krytie terás či balkónov. Zároveň obmedzuje prienik svetla na zatienené miesto. Dlhú životnosť a pevnosť tkaniny zaisťuje jej UV stabilita v kombinácii s gramážou 230 g / m2. Všestranné použitie a spokojnosť zákazníkov zaručuje ponuka dostatočného množstva metráží a návinov. Tieniace tkaninu na ploty možné objednať vo výške od 1 do 2 metrov a v návine 50 metrov. Ak by náročnému užívateľovi tieto miery nevyhovovali, tak možno tkaniny jednoduchým spôsobom narezať, či nastrihať na požadovaný rozmer. V prípade, že vám nevyhovuje vysoká tienivosť tejto tkaniny, možno vybrať aj tkaniny s nižšou tienivosťou, napr: tieniaca tkanina 90% či tieniaca tkanina 70%.

 

! PRI TIENIACICH SIEŤACH NEVYKONÁVAME REZY NA MIERU !

 

  • Vysoko kvalitný, pevný a UV odolný materiál

  • Jednoduchá inštalácia

  • Tkanina odolná proti pretrhnutiu

  • Dlhodobá životnosť a farebná stálosť

 

Montážny postup pre tieniace tkaniny:

Tkaninu po vybratí z obalu priložíme k plotu a pomocou záhradníckeho drôtu pripevníme k hornému okraju plotu (s ohľadom na výšku tieniacej tkaniny). Takto umiestnime cca 2 - 2,5 m. Tkaninu potom napneme a opäť pomocou záhradníckeho drôtu či úchytiek upevníme k spodnému napínaciemu drôtu plotu. Tento postup opakujeme až do úplného umiestnenia celej tieniacej tkaniny.

značkaTenax
Rozmer1 x 50m - 2 x 50m
Farbazelená
Materiál HDPE
Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 9

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 20
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa

Pomoc & Poradenstvo

  • Pomoc pri objednávke Kontaktujte nás v prípade, že si neviete rady pri vytváraní objednávky. +421 915 321 351
  • Stále v kontakte Ak potrebujete zistiť iné informácie, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu. info@lacnestavebniny.sk