• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Tieniaca sieť 55%

Kód: 429AS-CO6020025GR Značka: Gutta

Tieniaca sieť určená na tienenie skleníkov, záhonov, pergol a ďalších záhradných elementov. Tiež slúži na ochranu pred slnečným žiarením.

Predaj produktu skončil alebo ho nie je možné kúpíť samostatne.
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Tieniaca sieť poskytuje účinnú ochranu pred slnečným žiarením.Tieniace tkaniny sa primárne používajú na drôtené ploty, kde zabraňujú vysokej priehľadnosti klasického pletiva. Vďaka tomu bráni pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich. Druhotným použitím môže byť tienenie skleníkov, záhonov, pergol a ďalších záhradných elementov.

Dlhú životnosť a pevnosť tkaniny zaisťuje jej UV stabilita a kvalitné spracovanie. Všestranné použitie a spokojnosť klienta zaručuje ponuka dostatočného množstva metráží a návinov. Tieniacu tkaninu možno objednať vo výške od 1 do 2 metrov a v návine 25 a 50 metrov. Ak by náročnému užívateľovi tieto miery nevyhovovali, tak možno tkaniny jednoduchým spôsobom narezať, či nastrihať na požadovaný rozmer. V prípade, že klientovi nevyhovuje vysoká tienivosť tejto tkaniny, možno vybrať aj tkaniny s inou tienovosťou, napr. tieniaca tkanina 90% či tieniaca tkanina 40%.

! PRI TIENIACICH SIEŤACH NEVYKONÁVAME REZY NA MIERU !

  • 55 % zatienenie
  • Dlhodobá životnosť materiálu
  • Chráni proti nepriaznivým klimatickým podmienkam
  • Optimálna ventilácia vzduchu i teploty

Montážny postup pre tieniace tkaniny:

Tkaninu po vybratí z obalu priložíme k plotu a pomocou záhradníckeho drôtu pripevníme k hornému okraju plotu (s ohľadom na výšku tieniacej tkaniny). Takto umiestnime cca 2 - 2,5 m. Tkaninu potom napneme a opäť pomocou záhradníckeho drôtu či úchytiek upevníme k spodnému napínaciemu drôtu plotu. Tento postup opakujeme až do úplného umiestnenia celej tieniacej tkaniny.

 

Rozmer2 x 25 m
Farbazelená
Materiál HDPE
Hmotnosť 60 g / m²
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
50+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo