Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu.

Trubičková montážna pena Red Label 750ml (zimná)

Akcia

Montážna pena je určená na vyplňovanie medzier, prasklín, dutín, dilatačných škár, izoláciu teplovodných rozvodov, kúpeľňových vaní, bojlerov, chladiarenských zariadení.

4.75 EUR od 4.04 EUR /ks 3.36 EUR bez DPH

Vyberte variant...
  • Red Label
    Objem750ml
- ks +
Popis
Súbory na stiahnutie
Hodnotenie
Príslušenstvo

Popis produktu

Montážna pena je určená na vyplňovanie medzier, prasklín, dutín, dilatačných škár, izoláciu teplovodných rozvodov, kúpeľňových vaní, bojlerov, chladiarenských zariadení. Je ideálny pre montáž zárubní, rámov, okien, dverí, panelových stien, oplechovanie strešných konštrukcií krovov. Je tiež vhodná na úpravu technologických postupov, prierazov a dutín pre rozvody vody, plynu, kúrenia a elektriny. Slúži na upevňovanie a utesňovanie strešných škridiel. Má vynikajúcu priľnavosť ku všetkým materiálom mimo polyetylénu, polypropylénu a teflónu. Je odolná voči vode, starnutiu, podlieha UV žiareniu. Vytvrdzuje sa vplyvom vzdušnej vlhkosti. Povrch prestáva byť lepivý po 10 - 20 minútach, úplné vytvrdenie nastáva za 12 - 24 hod v závislosti na teplote a vlhkosti vzduchu.

 

  • Univerzálne použitie

 

Montážna pena  
materiál polyuretan
prevedenie sprej
množstvo 750 ml
vytvrdenie 12 až 24 hod.
aplikačná teplota

+ 5°C až + 40°C

aplikačná teplota (varianta zimná)  od - 12°C 
farba zelená

Tab.: Technické vlastnosti - Montážna pena 

Technické špecifikácie

Objem: 750ml

Súbory na stiahnutie

Užívateľské recenzie (0)

0%
5
(0x)
4
(0x)
3
(0x)
2
(0x)
1
(0x)
K tomuto produktu, zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.