• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk

Polykarbonátový skleník Gardentec Standard

Kód produktu: 4294488 Značka: Gutta
Odolný skleník s polykarbonátom 4mm alebo 6mm, konštrukcia 1mm, lomený oblúk, zaťaženie 240kg/m2, odolný krupobitiu, nevyžaduje základy, záruka 10 rokov na polykarbonát, UV ochrana, priechodný.
689,00 € Ušetríte 103,35 €
585,65 € / ks
vrátane DPH
Odborný konzultant
Cena za 1 ks je 585,65 € (689,00 €)
Hrúbka polykarbonátu
Dĺžka
Šírka
ks
Pri zakúpení produktu dostanete ZDARMA
 • Sada tesnenia pre záhradné skleníky Volya
  v hodnote 55,00 €
Doručenie na adresu Doprava ZDARMA ·
Osobný odber po vytvorení objednávky · Adresa: ČSA 1027, Sliač
Detaily produktu Galéria Na stiahnutie Recenzie Diskusia

Extrémne odolný záhradný skleník s inovovaným tvarom a dizajnom Gardentec Standard prispôsobený severským klimatickým podmienkam.

Podľa želania zákazníkov vznikol nový dizajnový skleník Gardentec Standard s inovovaným originálnym tvarom. Gardentec Standard je moderný, kompaktný a zároveň mimoriadne jednoduchý skleník.

Skleníky Gardentec Standard odporúčame pre tých, ktorí oceňujú kvalitu a odolnosť! Omega profily použité pri konštrukcii skleníka zaisťujú pevnosť, kvalita použitých materiálov zase odolnosť. Odolnosť proti záťaži je až 240 kg / m2. Profily omega sú vyrobené z oceľových žiarovo pozinkovaných pásov hrúbky 1 mm a v šírke 78 mm.

Špeciálny tvar skleníka a výška až 245 cm sú ako stvorené na pestovanie vysokých rastlín.

Pevnosť klasickej konštrukcie vám umožní uviazať rastliny (popínavé paradajky, uhorky) a zavesiť črepníky a poličky priamo na rám skleníka. Vďaka jednoduchému, no zároveň neobvyklému tvaru skleníka sa sneh nebude v zime držať na vrchu skleníka a oveľa ľahšie sa zošmykne.

Skleník Gardentec Standard má pevnú, 10cm vysokú základňu, takže všetko, čo potrebujete na montáž, je už súčasťou dodávky. Na zabezpečenie skleníka nebudete potrebovať ďalší betónový základ, ani drevo či iné drahé príslušenstvo. S týmto skleníkom ušetríte čas a peniaze!

Už žiadne vetrom vypadané polykarbonátové výplne! Krycí plast z polykarbonátu je v celku! Na záhradné skleníky z polykarbonátu poskytujeme záruku 3 roky na konštrukciu a až 10 rokov na polykarbonát. Záhradné skleníky dodávame ako stavebnicu s rozmermi 2 x 2,5 m, 4 x 2,5 m, 6 x 2,5 m, 8 x 2,5 m (pozinkovaná konštrukcia + polykarbonát GUTTAGLISS) s podrobným montážnym návodom. V prípade záujmu o dlhší skleník nás kontaktujte.

 • Pevný 1 mm hrubý žiarovo pozinkovaný profil omega
 • Pevný základ s výškou 100 mm
 • Všetky potrebné upevňovacie prvky - skrutky, matice, podložky
 • Gumené tesnenie
 • Dutinkový polykarbonát 4 mm alebo 6 mm s 10-ročnou zárukou
 • Dvere s vetracím oknom
 • Prídavné strešné okná s AUTOMATICKÝM OTVÁRANÍM
 • Odolnosť proti záťaži až 240 kg / m2
 • Žiarovo pozinkovaný 1 mm plech (o 30% hrubšia ako u bežných oblúkových skleníkov)
 • Šírka skleníka 2,5 m
 • Zdravotne nezávadný polykarbonát
 • Skvelý pomer rozmer / kvalita / cena
 • Predĺžená záruka na konštrukciu a polykarbonát

UPOZORNENIE

Rozdiel medzi variantom Gardentec Standard a Gardentec Standard Profi je len v hrúbke použitého polykarbonátu (konštrukcia zostáva rovnaká). Žiarovo pozinkovaný 1 mm plech (o 30% hrubšia ako u bežných oblúkových skleníkov)

Predĺžená záruka na konštrukciu a polykarbonát.

STREŠNÉ OKNO s AUTOMATICKÝM OTVÁRAČOM je súčasťou balenia

 • Skleník dĺžky 2 m - 1 okno + 1 otvárač
 • Skleník dĺžky 4 m - 2 okná + 2 otvárače
 • Skleník dĺžky 6 m - 3 okná + 3 otvárače
 • Skleník dĺžky 8 m - 4 okná + 4 otvárače

Rozmer okna je 700 x 650 mm.

VAROVANIE PRI POUŽITÍ AUTOMATICKÉHO OTVÁRAČA

Valec automatického otvárača s piestom je nutné v zimných mesiacoch demontovať. Piesty neodolávajú dlhodobému mrazu. Uskladnite ich na suchom mieste pri minimálnej teplote 5 ° C. Pred opakovanou montážou je nutné piestnu tyč premazať vazelínou - musí sa hladko pohybovať v piestnom valci.

ĎALŠIE VÝHODY

Horné dvierka možno použiť ako okno - dodatočný systém vetrania skleníka.

Balenie obsahuje AUTOMATICKÉ otvárače strešného okna v počte podľa veľkosti skleníka. Skleník Gardentec Standard je teda vybavený s automatickým systémom ovládania okien.

Cez zimu sa skleníky nerozoberajú, netreba ich odstraňovať zo záhrady netreba odstraňovať polykarbonát.

Pred zimnou sezónou dôkladne zatvorte okná a dvere. Odporúča sa čistiť snehovú pokrývku väčšiu ako 20 cm. Ak to nie je možné, odporúča sa podoprieť konštrukciu zvnútra, aby sa predišlo poškodeniu konštrukcie v prípade prírodných anomálií.

Každý profil skleníka je zakopaný v zemi, v hĺbke až 35 cm.

Hrúbka zinkových profilov je 275g/m2, čo spĺňa požiadavky mimoriadne vysokej kvality. Kov nehrdzavie ani v agresívnom prostredí.

VLASTNÁ DOPRAVA

Skleníky expedujeme z nášho skladu v Sliači a zasielame ich vlastnou dopravou ZDARMA po celom SLOVENSKU. Tým zaručujeme kompletnosť dodávky a nepoškodené polykarbonátové dosky.

OBSAH BALENIA SKLENÍKA

Skleníky Gardentec Standard sú predávané ako stavebnica kombinujúca pozinkovanú konštrukciu a dutinkový polykarbonát. Každá zásielka obsahuje komponenty, ktoré sa vždy skladajú z: 1 ks krabica so spojovacím materiálom; 1 bal. profilov so základňou; 1 bal. profilov s oblúkmi (na všetkých týchto baleniach je popísané na koľko m2 je skleník obsiahnutý) a príslušný počet polykarbonátových dosiek o rozmere 6000 × 2100 mm zložených do rolí. Viac info v nižšie uvedenej tabuľke s obsahom balenia variantov skleníka.

POZNÁMKA: Pri variantoch so 6 mm hrubým polykarbonátom sa môžu vyskladniť dosky nezrolované z dôvodu väčšieho polomeru ohybu tohoto formátu dosky.


Skleník Gardentec StandardPočet dosiekPlocha skleníkaPočet okienPočet automatických otváračov
Standard 2 × 2,5 m2 ks5 m211
Standard 4 × 2,5 m3 ks10 m222
Standard 6 × 2,5 m4 ks15 m233
Standard 8 × 2,5 m5 ks20 m244


MONTÁŽ SKLENÍKA

Skleník využíva originálny spojovací systém a profily. Na samotnú stavbu skleníku odporúčame vyhradiť aspoň 2 dní. Stavba nie je nijako technicky náročná, avšak vzhľadom k robustnosti konštrukcie, presnosti rezania polykarbonátu a predovšetkým množstvom skrutiek vyžaduje relatívne viac času. Návod na zostavenie je možné si stiahnuť vyššie v sekcii Na stiahnutie.


Materiál konštrukcieoceľ
Zaťaženie240 kg / m2
UV ochranaáno (jednostranná)
Materiál zaskleniapolykarbonát
Strešné oknoáno
Tvarlomený oblúk
Čelné dvere1 ks
Sada tesneniaáno
Výstuha skleníkaáno
Základový rámáno
Ukotvenie polykarbonátuskrutky s podložkami a maticami m5
Certifikát polykarbonátuáno
Hrúbka profilu1 mm
Rozmer2 x 2.5 m, 4 x 2.5 m, 6 x 2.5 m, 8 x 2.5 m
Hrúbka polykarbonátu4 mm, 6 mm
Dĺžka2 m, 4 m, 6 m, 8 m
Šírka2.5 m
Výška2.45 m
Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 9

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 20
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa

Pomoc & Poradenstvo