• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk

Polykarbonátový skleník Gardentec Standard

Kód: 4294488 Značka: Gutta
Odolný skleník s polykarbonátom 4mm alebo 6mm, konštrukcia 1mm, lomený oblúk, zaťaženie 240kg/m2, odolný krupobitiu, nevyžaduje základy, záruka 10 rokov na polykarbonát, UV ochrana, priechodný. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Hrúbka polykarbonátu
Dĺžka
Šírka
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Extrémne odolný záhradný skleník s inovovaným tvarom a dizajnom Gardentec Standard prispôsobený severským klimatickým podmienkam.

Podľa želania zákazníkov vznikol nový dizajnový skleník Gardentec Standard s inovovaným originálnym tvarom. Gardentec Standard je moderný, kompaktný a zároveň mimoriadne jednoduchý skleník.

Skleníky Gardentec Standard odporúčame pre tých, ktorí oceňujú kvalitu a odolnosť! Omega profily použité pri konštrukcii skleníka zaisťujú pevnosť, kvalita použitých materiálov zase odolnosť. Odolnosť proti záťaži je až 240 kg / m2. Profily omega sú vyrobené z oceľových žiarovo pozinkovaných pásov hrúbky 1 mm a v šírke 78 mm. Špeciálny tvar skleníka a výška až 245 cm sú ako stvorené na pestovanie vysokých rastlín.

Pevnosť klasickej konštrukcie vám umožní uviazať rastliny (popínavé paradajky, uhorky) a zavesiť črepníky a poličky priamo na rám skleníka. Vďaka jednoduchému, no zároveň neobvyklému tvaru skleníka sa sneh nebude v zime držať na vrchu skleníka a oveľa ľahšie sa zošmykne.

Skleník Gardentec Standard má pevnú, 10cm vysokú základňu, takže všetko, čo potrebujete na montáž, je už súčasťou dodávky. Na zabezpečenie skleníka nebudete potrebovať ďalší betónový základ, ani drevo či iné drahé príslušenstvo.

 • Pevný 1 mm hrubý žiarovo pozinkovaný profil omega
 • Pevný základ s výškou 100 mm
 • Všetky potrebné upevňovacie prvky - skrutky, matice, podložky
 • Dutinkový polykarbonát 4 mm alebo 6 mm s 10-ročnou zárukou
 • Dvere s vetracím oknom
 • Prídavné strešné okná s AUTOMATICKÝM OTVÁRANÍM
 • Odolnosť proti záťaži až 240 kg / m2
 • Žiarovo pozinkovaný 1 mm plech (o 30% hrubšia ako u bežných oblúkových skleníkov)
 • Zdravotne nezávadný polykarbonát
 • Skvelý pomer rozmer / kvalita / cena
 • Predĺžená záruka na konštrukciu a polykarbonát

Upozornenie

Rozdiel medzi variantom Gardentec Standard a Gardentec Standard Profi je len v hrúbke použitého polykarbonátu (konštrukcia zostáva rovnaká). Žiarovo pozinkovaný 1 mm plech (o 30% hrubšia ako u bežných oblúkových skleníkov).

STREŠNÉ OKNO s AUTOMATICKÝM OTVÁRAČOM je súčasťou balenia

 • Skleník dĺžky 2 m - 1 okno + 1 otvárač
 • Skleník dĺžky 4 m - 2 okná + 2 otvárače
 • Skleník dĺžky 6 m - 3 okná + 3 otvárače
 • Skleník dĺžky 8 m - 4 okná + 4 otvárače

Rozmer okna je 700 x 650 mm.

Varovanie pri použití automatického otvárača

Valec automatického otvárača s piestom je nutné v zimných mesiacoch demontovať. Piesty neodolávajú dlhodobému mrazu. Uskladnite ich na suchom mieste pri minimálnej teplote 5 ° C. Pred opakovanou montážou je nutné piestnu tyč premazať vazelínou - musí sa hladko pohybovať v piestnom valci.

Ďalšie výhody

Horné dvierka možno použiť ako okno - dodatočný systém vetrania skleníka.

Balenie obsahuje AUTOMATICKÉ otvárače strešného okna v počte podľa veľkosti skleníka. Skleník Gardentec Standard je teda vybavený s automatickým systémom ovládania okien.

Cez zimu sa skleníky nerozoberajú, netreba ich odstraňovať zo záhrady netreba odstraňovať polykarbonát.

Pred zimnou sezónou dôkladne zatvorte okná a dvere. Odporúča sa čistiť snehovú pokrývku väčšiu ako 20 cm. Ak to nie je možné, odporúča sa podoprieť konštrukciu zvnútra, aby sa predišlo poškodeniu konštrukcie v prípade prírodných anomálií.

Každý profil skleníka je zakopaný v zemi, v hĺbke až 35 cm.

Hrúbka zinkových profilov je 275g/m2, čo spĺňa požiadavky mimoriadne vysokej kvality. Kov nehrdzavie ani v agresívnom prostredí.

Obsah balenia

Skleníky Gardentec Standard sú predávané ako stavebnica kombinujúca pozinkovanú konštrukciu a dutinkový polykarbonát. Každá zásielka obsahuje komponenty, ktoré sa vždy skladajú z: 1 ks krabica so spojovacím materiálom; 1 bal. profilov so základňou; 1 bal. profilov s oblúkmi (na všetkých týchto baleniach je popísané na koľko m2 je skleník obsiahnutý) a príslušný počet polykarbonátových dosiek o rozmere 6000 × 2100 mm zložených do rolí. Viac info v nižšie uvedenej tabuľke s obsahom balenia variantov skleníka.

POZNÁMKA: Pri variantoch so 6 mm hrubým polykarbonátom sa môžu vyskladniť dosky nezrolované z dôvodu väčšieho polomeru ohybu tohoto formátu dosky.

 

Skleník Gardentec Standard Počet dosiek Plocha skleníka Počet okien Počet automatických otváračov
Standard 2 × 2,5 m 2 ks 5 m2 1 1
Standard 4 × 2,5 m 3 ks 10 m2 2 2
Standard 6 × 2,5 m 4 ks 15 m2 3 3
Standard 8 × 2,5 m 5 ks 20 m2 4 4

 

MONTÁŽ SKLENÍKA

Skleník využíva originálny spojovací systém a profily. Na samotnú stavbu skleníku odporúčame vyhradiť aspoň 2 dní. Stavba nie je nijako technicky náročná, avšak vzhľadom k robustnosti konštrukcie, presnosti rezania polykarbonátu a predovšetkým množstvom skrutiek vyžaduje relatívne viac času.

Výška 2.45 m
Materiál konštrukcie pozinkovaná oceľ
Zaťaženie 240 kg / m2
UV ochrana áno (jednostranná)
Priechodnosť nie
Materiál zasklenia polykarbonát
Strešné okno áno
Tvar lomený oblúk
Čelné dvere 1 ks
Sada tesnenia áno
Výstuha skleníka áno
Základový rám áno
Ukotvenie polykarbonátu skrutky s podložkami a maticami m5
Certifikát polykarbonátu áno
Hrúbka profilu 1 mm
Rozmer2 x 2.5 m, 4 x 2.5 m, 6 x 2.5 m, 8 x 2.5 m
Hrúbka polykarbonátu4 mm, 6 mm
Dĺžka2 m, 4 m, 6 m, 8 m
Šírka2.5 m
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
70+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo