• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Zatrávňovacia rohož GP Flex

Kód: 4294137 Značka: Gutta
Sieť pre spevnenie trávných plôch či príjazdových ciest. Jedná sa o jedno z najlacnejších riešení pre parkovacie státie. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Rozmer
Hmotnosť
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Zatrávňovacia rohož GP Flex je ideálnym riešením pre spevnenie trávnatých plôch, príjazdových ciest či lúk. Výborne sa hodí na dočasné použitie. Trávne rohože možno tiež použiť na jednoduché založenie luxusného trávnika, ako siete proti krtkom, alebo ako alternatívu k zatrávňovacej dlažbe.

Nadčasový výrobný systém, využívajúci koextrúziu dvoch polymérov - HDPE (Polyethylene, high density) a EVA (Ethylene-vinyl-acetate), zaisťuje extrémnu pevnosť a odolnosť proti preklzu kolies automobilov. Zatrávňovacie rohož je plne chemicky (humínové kyseliny a hnojivá) a biologicky (mikroorganizmy a baktérie) odolná.

Na ukotvenie zatrávňovacej rohože GP Flex sa používa kotviaci úchyt typ J alebo typ U. Na 1 m2 sa použije cca 4 ks kotviacich úchytov.

  • Extrémna pevnosť
  • Ochrana a spevnenie trávnatých plôch
  • Jednoduchá inštalácia

Montáž

Zatrávnená plocha

Vyrovnajte povrch, na ktorý budete pokladať rohož. Podklad by mal byť rovný a pevný. pred upevnením rohože doporučujeme rohož rozbaliť a uchytiť rohož po obvode niekoľkých u-piny. položte rohož na vopred pripravený podklad a postupne ju upevňujte kovovými u-piny vo vzdialenosti cca 350mm od seba. Pri pokládke dajte pozor, aby bola rohož dostatočne vypnutá. pri inštalácii viacerých rolí položte ďalšiu rolu na upevnenie tak, aby sa úlohy navzájom neprekrývali. rohož môže byť používaná okamžite po ukotvenie. Je však potrebné si uvedomiť, že pokiaľ nebude rohož dostatočne prorostena trávou, môže byť znížená trakcie pri daždi alebo námraze. Prerastajúce tráva je vykonávaná bežným spôsobom. Len výška kosenia by mala byť nastavená na vyššiu výšku pri prvých 2-3 kosení.

Novo osievanej plocha

Vyrovnajte povrch, na ktorý budete pokladať rohož. Podklad by mal byť rovný a pevný. na pripravenú plochu je možné vykonať výsev trávneho semena pred alebo po inštalácii rohože. ďalej pokračujte s pokládkou ako v prípade pokládky na už zatrávnenú plochu.

Rozmer1 x 10 m, 2 x 10 m, 2 x 20 m, 2 x 5 m
Farbazelená
Hmotnosť1400 g, 1800 g
Materiálhdpe + eva
Hrúbka1.2 cm
Zaťaženie7 t / m2
UV ochranaáno
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
10+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo