Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu.

Paropriepustná fólia Masterfol Yelow

Nekontaktná strešná fólia Masterfol Yellow je difúzna fólia ľahkého typu učená pre vytvorenie doplnkovej hydroizolačnej vrstvy v aplikáciách bez požiadavky priamej pokládky na tepelnú izoláciu alebo debnenia.

od 0.35 € /m2 vrátane 20% DPH

Najskôr vyberte variant kliknutím nižšie a následne zadajte množstvo.

Kliknite a vyberte z 1 variantu
 • Paropriepustná fólia Masterfol Yelow 1.5 x 50m
  Rozmer1.5 x 50m
  0.35 EUR

  Na objednávku

Popis
Súbory na stiahnutie
Technické špecifikácie

Popis produktu

Fólie sú vyrobené z polyetylénu (LDPE) a dodatočne zosilnené výstužnou mriežkou, vďaka mikroperforácii sú dostatočne paropriepustné. Medzi strešnou fóliou a tepelnou izoláciu, popr. debnením je nutné vytvoriť prevetrávanu medzeru min. 20mm. Spoľahlivo chráni drevené prvky krovu a tepelnú izoláciu pred prenikaním vody pri poškodení strechy alebo netesnosťami strešnej krytiny.
 
Difúzna nekontaktná strešná fólia nesmie byť pokladaná priamo na tepelnú izoláciu. Je nutné zaistiť odvetrávanou medzeru nad aj pod fóliou. Ďalej je nutné ponechať vetraciu medzeru medzi tepelnou izoláciou a fóliou min. 20 mm a zaistiť vstup vzduchu pri odkvape a výstup pri hrebeni strechy.
 

 • Spoľahlivá ochrana strechy
 • Spevnenie výstužnou mriežkou
 • Dostatočná paropriepustnosť
 • UV odolnosť 1 mesiac

Technické špecifikácie

Súbory na stiahnutie