Táto stránka využíva v rámci poskytovania služieb cookies. Pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií vrátane informácií o ich odstránení a vypnutí nájdete tu.

Paropriepustná fólia Masterfol Yelow

Nekontaktná strešná fólia Masterfol Yellow je difúzna fólia ľahkého typu učená pre vytvorenie doplnkovej hydroizolačnej vrstvy v aplikáciách bez požiadavky priamej pokládky na tepelnú izoláciu alebo debnenia.

od 0.35 EUR /m2 0.29 EUR bez DPH

Na výber z 1 variantu
 • Paropriepustná fólia Masterfol Yelow 1.5 x 50m
  Rozmer1.5 x 50m
  0.35 EUR

  Na objednávku

- m2 +
Popis
Súbory na stiahnutie
Hodnotenie
Príslušenstvo

Popis produktu

Fólie sú vyrobené z polyetylénu (LDPE) a dodatočne zosilnené výstužnou mriežkou, vďaka mikroperforácii sú dostatočne paropriepustné. Medzi strešnou fóliou a tepelnou izoláciu, popr. debnením je nutné vytvoriť prevetrávanu medzeru min. 20mm. Spoľahlivo chráni drevené prvky krovu a tepelnú izoláciu pred prenikaním vody pri poškodení strechy alebo netesnosťami strešnej krytiny.
 
Difúzna nekontaktná strešná fólia nesmie byť pokladaná priamo na tepelnú izoláciu. Je nutné zaistiť odvetrávanou medzeru nad aj pod fóliou. Ďalej je nutné ponechať vetraciu medzeru medzi tepelnou izoláciou a fóliou min. 20 mm a zaistiť vstup vzduchu pri odkvape a výstup pri hrebeni strechy.
 

 • Spoľahlivá ochrana strechy
 • Spevnenie výstužnou mriežkou
 • Dostatočná paropriepustnosť
 • UV odolnosť 1 mesiac

Technické špecifikácie

Dĺžka: 50m

Rozmer: 1.5 x 50m

Súbory na stiahnutie

Užívateľské recenzie (0)

0%
5
(0x)
4
(0x)
3
(0x)
2
(0x)
1
(0x)
K tomuto produktu, zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.