• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Skleník NORDPOLEN HOBBY

Kód: 233214 Značka: Nordpolen
Výborný pomer ceny a kvality predurčuje tento skleník byť úspešným najmä medzi začínajúcimi záhradkármi, ako aj medzi skúsenými pestovateľmi s obmedzeným priestorom na záhradke. K dispozícií v troch základných rozmeroch. Zistiť viac...
Doručenie priamo na adresu
Dĺžka
Šírka
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Darček v hodnote 49,00 €
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Predstavujeme skleník NORDPOLEN HOBBY, ktorý v sebe spája kombináciu severskej odolnosti a slovenskej cenovej dostupnosti. Malý, ale dokonale tvarovaný. Náš najmenší model široký len 233 cm a dlhý 214 cm je navrhnutý tak, aby sa zmestil aj do tých najkompaktnejších priestorov a zároveň poskytoval vašim rastlinám dostatok priestoru na rast.

Výborný pomer ceny a kvality predurčuje tento skleník byť úspešným najmä medzi začínajúcimi záhradkármi, ako aj medzi skúsenými pestovateľmi s obmedzeným priestorom na záhradke. Ide o klasický a na slovenskom trhu rokmi overený typ skleníka so sedlovou strechou a mierne zošikmenými bočnými stenami.

Konštrukcia

Špeciálne navrhnutý omega tvar oceľových profilov zabezpečuje vysokú tuhosť a pevnosť konštrukcie aj v prípade silného vetra a čerstvej snehovej pokrývky až do výšky 50 cm, čo zodpovedá hmotnosti až 50kg/m2. Spojovací materiál, ktorý je súčasťou dodávky, je takisto pozinkovaný, aby neprichádzalo ku korózii spojov.

Konštrukcia skleníka NORDPOLEN ELITE je vyrobená z kvalitnej pozinkovanej ocele hrúbky 0,8 mm a zasklenia matným sklom HELIOS hrúbky 4 mm. 

Skleníky sa vyznačujú nenáročnou montážou, ktorú zvládne aj priemerne zručný domáci kutil.

Samozrejmosťou skleníka NORDPOLEN HOBBY je jeho „nekonečná“ modulárnosť. Skleníky možno predlžovať podľa želania, vďaka 104 cm dlhému predĺženiu, ktoré možno doobjednať.

Na konštrukciu skleníka poskytujeme záruku 5 rokov na prehrdzavenie (viď záručný list). Čo vieme ešte garantovať je, že aj po 20 rokoch vám bude skleník stále prinášať radosť, máme to odskúšané.

Zasklenie

NORDPOLEN HOBBY sa štandardne dodáva s matným sklom HELIOS hrúbky 4 mm. Tabule sa pripevňujú na konštrukciu pomocou oceľových úchytiek. Sklo je bežný, tradične používaný materiál na stavbu skleníkov. Svojim zložením je hygienicky neškodný materiál. Svetelná priepustnosť skla hrúbky 4 mm je 88-92 %. Jeho výhody sú najmä dlhá životnosť bez zmeny vlastností, odolnosť voči poškriabaniu, optimálna priepustnosť UV žiarenia 4-6 %, odolnosť voči chemickým látkam, teplotná stabilita, hygienická nezávadnosť, ekologickosť. Je to najvhodnejší materiál pre zdravé pestovanie plodín.

Pri inštalácii nedoťahujte úchytky príliš napevno, aby neprišlo k prasknutiu skla.

Oceľová základňa s nízkym prahom

Skleník NORDPOLEN HOBBY obsahuje integrálnu oceľovú základňu ako súčasť dizajnu. Oceľová konštrukcia je bezúdržbová, nehrdzavejúca a odolná voči deformácii a hnilobe, ktorá sa vyskytuje pri drevených skleníkoch. 

Podklad

Najlepší podklad pod skleník NORDPOLEN HOBBY je kvalitný železobetónový základ siahajúci do hĺbky 50 cm pod úroveň terénu, čo prispieva k stabilite skleníka, ktorá je tak dôležitá najmä u skleníkov so sklenenou výplňou.

Skleník je možné postaviť aj na pevné betónové alebo dlažobné platne. Súčasťou voliteľného príslušenstva je podkladový oceľový rám, ktorý je možné zakúpiť ku skleníku, tento rám má hrúbku 1,5 mm. Rám nejde do hĺbky - do pôdy, ale iba na povrch. Lôžko, po obvode, kam sa základ položí, musí byť vyrovnané a spevnené (štrkom, hranolmi,atď.). 

Kvalitný základ pomáha zamedziť poškodeniu skleníka (zinkovej vrstvy, sklenenej výplne), prerastaniu buriny, či presakovaniu prípadných chemických látok do pôdy mimo skleníka.

Vetranie

NORDPOLEN HOBBY obsahuje vo všetkých rozmeroch jedno strešné vetracie okno, ktoré dostanete ako darček. Vetranie môžete zlepšiť pridaním ďalších okien, ako aj automatických otváračov strešných okien. V našom e-shope si môžete zakúpiť automatický otvárač aj rám pre okno, ktorý sa nainštaluje na strešnú konštrukciu. Zo strechy len vyberiete sklenú tabuľu, vložíte do rámu okna a HOTOVO!

Dvere

Všetky rozmery skleníka NORDPOLEN HOBBY obsahujú jedny otočné dvere rozmeru 1580 x 745 mm s madlami vnútri aj zvonku, aby sa dvere dali zavrieť pri silnom vetre alebo otvoriť, keď potrebujete viac vetrania.

Pre lepší prístup do skleníka z oboch strán a dodatočné odvetranie je možné dokúpiť v našom obchode ďalšie dvere do zadného čela. Avšak pre náročnosť inštalácie vieme dvere dodať len ako súčasť nami poskytovanej montáže (podmienky montáže viď v časti Montáž).

5-ročná záruka

Každý skleník NORDPOLEN, ktorý opúšťa továreň, je vyrobený so starostlivosťou a pozornosťou k detailu a je naň poskytovaná 5-ročná záruka – takže viete, že kupujete produkt, z ktorého sa môžete tešiť dlhé roky. Konkrétne podmienky záruky sú uvedené v záručnom liste.

Doprava

Bezplatné doručenie po celom Slovensku. Aktuálne dodacie lehoty pre skleníky NORDPOLEN nájdete vždy pri konkrétnom výrobku. Bezplatné doručenie platí pre celé územie Slovenskej republiky a zahŕňa akékoľvek príslušenstvo objednané so skleníkom. Po prijatí objednávky dohodneme s Vami dátum a miesto doručenia, ktoré Vám budú najlepšie vyhovovať. Pre dodávky do krajín susediacich so Slovenskom (Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko) nás kontaktujte.

Montáž

Naša spoločnosť poskytuje možnosť montáže na objednávku. Cena montáže závisí od časovej náročnosti stavby skleníka a vzdialenosti. Radi s Vami individuálne dohodneme termínmiesto cenu montáže Vášho skleníka. Stačí ak nás kontaktujete telefonicky, mailom alebo napíšete Vašu požiadavku do poznámky pri vytváraní objednávky.

Príslušenstvo

Polička NORDPOLEN

Šikovná, pevná polička do skleníku s rozmermi 105 x 15,5 cm z pozinkovanej ocele, ktorá sa dá využiť na výsev rastlín, na odkladanie drobných predmetov, sadeníc, náradí, ako cenný doplnkový pestovateľský priestor alebo ako podstavec, aby ste mali všetko, čo potrebujete, na dosah. Nosné konzoly sa uchytia ku konštrukcii skleníka. Police je možné umiestniť vedľa seba, aby ste dosiahli ľubovoľnú dĺžku.

Pracovný stôl NORDPOLEN

Všestranný pracovný stôl je široký 57 cm, dlhý 100 cm a vysoký 70 cm, je vyrobený z pozinkovanej ocele a bude Vám prinášať úžitok počas celého vegetačného obdobia. Uložte si naň zásobník na vodu, či kvetináče, aby ste z tohto skvelého doplnku vyťažili maximum. A ak potrebujete priestor, môžete ho ľahko presunúť von a stále ho účelne využívať.

Automatický otvárač NORDPOLEN

Vaše rastliny sú optimálne vetrané prostredníctvom otvárania a zatvárania s riadenou teplotou. V závislosti od teploty sa piest valca pohybuje a otvára alebo zatvára okno. Automatický otvárač okien je plne automatické zariadenie s reguláciou teploty. Automatický otvárač sa dá rýchlo a jednoducho nainštalovať na okná skleníkov. Otáčaním valca si plynule nastavíte uhol otvorenia a dosiahnete tak správnu ventiláciu pre Váš skleník.

 

Skleník NORDPOLEN HOBBY

 

H2

H3

H4

Šírka

233 cm

233 cm

233 cm

Dĺžka

214 cm

318 cm 

422 cm

Výška pri hrebeni

171 cm

171 cm

171 cm

Výška pri odkvape

130 cm 

130 cm 

130 cm 

Vnútorná plocha

5 m2

7,4 m2

9,8 m2

Počet okien zdarma 

1

1

1

Počet dverí zdarma 

1

1

1

Rozmer balenia skla - drevená debna

140 x 22 x 66,5 cm

140 x 30 x 66,5 cm

140 x 38 x 66,5 cm

Rozmer balenia konštrukcie - kartónová krabica

153 x 26 x 10 cm

153 x 26 x 15 cm

153 x 26 x 20 cm

Hmotnosť spolu v kg

 176 kg

 232 kg

 288 kg

 

 

 


Farba strieborná
Výška 1.71 m
Materiál konštrukcie pozinkovaný plech
Materiál zasklenia sklo
Strešné okno 1 ks
Čelné dvere 1 ks
Hrúbka profilu 0.8 mm
Záruka 5 rokov
Hrúbka zasklenia 4 mm
Výška pri odkvape 1.3 m
Typ skla rozptylové
Rozmer2.33 x 2.14 m, 2.33 x 3.18 m, 2.33 x 4.22 m
Hmotnosť176 kg, 232 kg, 288 kg
Dĺžka2.14 m, 3.18 m, 4.22 m
Šírka2.33 m
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
20+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo