Doručujeme po celej SR!
Skleníky Volya/Gardentec Doručenie cca 3-5 prac. dní
Skleníky Lanitplast Doručenie cca 1-2 týždne
Ostatný (bežný) tovar Doručenie 3-5 prac. dní
Osobný odber Nie je možný
Volajte na 0905667261 od 8:00 - 16:00
Aj počas týchto dní sme pre vás k dispozícii na zákazníckej linke a bez problémov doručujeme po celej SR.

Prehliadaním eshopu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť, a ako spracovávame osobné údaje.

Doprava 12.00 EUR

Strešná fólia Ondutiss® Air 150 TT

Rozvoz kuriérom po celej SR

Paropriepustná fólia je vysoko difúzna membrána Ondutiss® Air 150 TT. Poistná hydroizolácia pre jednoplášťové šikmé strechy.

od 1.74 € /ks vrátane 20% DPH

Najskôr vyberte variant kliknutím nižšie a následne zadajte množstvo.

Kliknite a vyberte z 1 variantu
 • Strešná fólia Ondutiss® Air 150 TT 1.5 x 50m
  Rozmer1.5 x 50m
  1.74 EUR

  Na sklade

Popis
Súbory na stiahnutie
Technické špecifikácie

Popis produktu

Trojvrstvová paropriepustná a vodotesná membrána s dvoma integrovanými páskami. Dokonalá ochrana strešných konštrukcií s tepelnou izoláciou. Membrána môže byť aplikovaná priamo na izolačnú vrstvu. Strešné fólie série ONDUTISS AIR boli navrhnuté tak, aby zabezpečovali všestranné použitie ako poistná hydroizolačná vrstva. Obsahujú niekoľko vrstiev vodotesných povlakov, chrániacich konštrukciu strechy a tepelne izolačnú vrstvu pred prachom, snehom a dažďom a pred vlhkosťou, kondenzujúcej sa na dolnej strane strešnej krytiny. Membrány ONDUTISS AIR pritom umožňujú prenikaniu vodnej pary smerom von, vďaka čomu nehrozí riziko kondenzácie vlhkosti v tepelnoizolačnej vrstve, prípadne v prvkoch strešnej konštrukcie. Ich odolnosť voči vetru zároveň zaručuje ochranu pred prefúknutím, čím obmedzuje konvekčné straty tepla.
Fólie a membrány ONDUTISS AIR sú určené na vytvorenie dodatočnej vrstvy chrániacej podkrovie, umiestnenej pod strešnou krytinou z plechu, dosiek alebo z tašiek, v šikmých strechách, a to úžitkových, neužitkových, odvetraných alebo tiež neodvetraných. Výrobky série ONDUTISS AIR sú vhodné pre použitie v tepelnoizolačných systémoch. Za účelom zaručenie správnej funkcie tepelnoizolačného systému odporúčame súčasne použitie paroizolačnej fólie. Takáto kombinácia zabraňuje hromadeniu sa vlhkosti v systémoch tepelnej izolácie a v konštrukciách strechy.

 • Strešná fóliu je nutné pokryť strešnou krytinou čo najskôr. Do úplného ukončenia práce sa odporúča použiť napr.polyetylénovú fóliu na zakrytie ako ochranu pred vlhkosťou vo vnútorných priestoroch strešnej konštrukcie.
 • Jedná sa o poistnú fóliu nie o plnohodnotnú krytinu odolávajúcu priamemu dažďu.
 • Dodávateľ nezodpovedá za vzniknuté škody spôsobené neodbornou montážou alebo neprimeraným zaobchádzaním, ďalej nezodpovedá za škody vzniknuté v dôsledku živelnej katastrofy, násilného poškodenia a extrémnych poveternostných vplyvov.
 • Aplikovateľná min od 15 stupňov sklonu strechy

Technické špecifikácie

rozmer 1,5 x 50m 
hmotnosť 160g / m2
rola 75m2

Súbory na stiahnutie