Princípy ochrany

Na základe vášho správania na webe, vieme personalizovať jeho obsah a zobrazujeme vám následne relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumiem“ súhlasíte s používaním cookies a použitím dát o vašom správaní na eshope pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sietích či ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť v Nastavení súkromia.

Tekutá hydroizolácia Disprobit

Disperzná asfaltová zmes modifikovaná syntetickou gumou (gumoasfalt). Táto hydroizolácia je určená pre ľahké hydrofóbne izolácie na renováciu a ochranu striech a soklov. Predaj v balení po 5 kg alebo 10 kg.

8.78 EUR od 7.90 EUR /ks 6.59 EUR bez DPH

Vyberte variant...
  • Objem5kg
  • Objem10kg
- ks +
Popis
Súbory na stiahnutie
Hodnotenie
Príslušenstvo

Popis produktu

Disprobit je disperzná asfaltová zmes modifikovaná syntetickou gumou. Je určená pre ľahké hydrofóbne izolácie i na renováciu a ochranu strešných krytín. Tento výrobok je ideálny pre použitie v miernej európskej klímy - membrány sú veľmi odolné proti tvorbe trhlín spôsobených mrazom. Náter týmto výrobkom odoláva atmosférickým vplyvom, vode, zriedeným kyselinám a zásadám aj agresívnym látkam prítomných v pôde. Vďaka svojim tixotropným vlastnostiam náter nesteká po vertikálnych povrchoch dokonca ani pri vyšších teplotách. Disprobit možno aplikovať na suché aj vlhké povrchy. Je kompatibilný s penovým polystyrénom.

Používa sa najmä na základový náter pod asfaltové laky (na disperznej báze), hydroizolácie podzemných častí budov (základové pätky, základy atď.), hydrofóbna izolácia pod dlažbou v suterénoch, v garážach, na terasách a balkónoch, alebo renovácie a údržbu strešných krytín z asfaltovej lepenky.

 

  • Nanášanie na suché aj vlhké povrchy
  • Nesteká po vertikálnych plochách
  • Neobsahuje rozpúšťadlá

 

Disprobit tekutá hydroizolácia    
materiál modifikovaný asfalt
množstvo 5 kg, 10 kg, 
konzistencia tixotropná látka (náterová hmota)
teplota pri aplikácii +5°C až +30ºC
farba čierna
Použitie - penetračný náter  
riedenie vodou 1 : 2 (disprobit : voda)
spotreba 0,2 - 0,3 kg/m2
Použitie - penetračný lak  
doba schnutia farby 6 hodín
výdatnosť 0,8 – 1,2 kg/m
počet vrstiev 2 - 4
čistenie nástrojov vodou, po zaschnutí - organickým rozpúšťadlom

 

Technické špecifikácie

Objem: 10kg5kg

Súbory na stiahnutie

Užívateľské recenzie (0)

0%
5
(0x)
4
(0x)
3
(0x)
2
(0x)
1
(0x)
K tomuto produktu, zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.