• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk

Polykarbonátový skleník LANITPLAST Kyklop

(0) Kód produktu: LG1545 Značka: Lanit Plast
Polykarbonát 4 mm, oblúkový tvar, profily 0.85 mm, odolný krupobitiu, nevyžaduje základy, záruka 10 rokov na polykarbonát, UV ochrana, bez priečnych profilov. Zistiť viac...
Ak potrebujete poradiť a získať viac informácií o produkte kontaktujte nás v pracovné dni od 08:00 do 16:30 na čísle: +421 903 229 601
Dĺžka
Šírka
Doručenie na adresu od 25,00 € ·
ks
Pri zakúpení produktu dostanete ZDARMA
 • Špirálová tyč na rajčiny (set 4 ks) LANITPLAST
  v hodnote 8,96 €
 • Teplomer/Vlhkomer do skleníka LANITPLAST
  v hodnote 11,98 €
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Robustný a na montáž nenáročný záhradný skleník Kyklop značky Lanit Plast je opláštený prémiovým britským komôrkovým (dutinkovým) tepelno-izolačným polykarbonátom MARLON LONGLIFE. Konštrukcia skleníka nevyžaduje žiadne základy. Polykarbonátový záhradný skleník Kyklop vyniká svojimi izolačnými schopnosťami a vynikajúcou odolnosťou proti záťaži.

 • Nevyžaduje základňu
 • Britský polykarbonát Marlon Longlife
 • Oblúky každých 60 - 80 cm
 • Odolný voči krupobitiu
 • 10 ročná záruka
 • Polykarbonát Marlon Longlife 4 mm

Konštrukcia

Konštrukcia skleníka je skrutkovaná z masívnych pozinkovaných profilov hrúbky 0,70 až 0,85 mm. Materiál profilov je žiarovo pozinkovaný, čo je jedna z najkvalitnejších antikoróznych úprav. Tento spôsob zinkovania je oveľa kvalitnejší, než v dnešnej dobe bežnejšie elektrolytické, ktoré na povrchu ocele vytvoria iba extrémne tenkú vrstvičku zinku. Jednotlivé rebrá nosných oblúkov sú od seba vzdialené iba 60 - 80 cm, čo je veľká výhoda tohto modelu skleníku oproti iným výrobkom na trhu. Malý rozostup oblúkov garantuje vysokú únosnosť celej konštrukcie skleníka.

Predné a zadné čelá skleníka majú vstavané dvojité dvere, takže skleníkom je možné prechádzať z oboch strán.

Ak otvoríte hornú časť dverí na oboch koncoch skleníka, zaistíte tým pohodlné vetranie celého skleníku - vhodné na zamedzenie vstupu detí či domácich zvierat. V prípade, že nechcete montovať druhé dvere v zadnej časti skleníka, je možné do steny umiestniť vetracie okienko, do ktorého možno namontovať automatický otvárač Lanitplast.

Polykarbonát

Veľmi kvalitný britský dvojstenný polykarbonát Marlon Longlife so silným UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality je presklenie vyrobené z kvalitného polykarbonátu MARLON (výrobca Brett Martin Veľká Británia), ktorý prešiel náročným testami v štátom akreditovaných skúšobniach ako stavebný materiál. Navyše disponuje skúšobným protokolom zo Štátneho zdravotného ústavu, ktorý potvrdzuje, že sa z polykarbonátu neuvoľňujú žiadne škodlivé látky. Môžete tak nerušene pestovať zeleninu bez obáv o svoje zdravie. Záruka predĺžená na 10 rokov na nerozbitnosť polykarbonátu od krupobitia.

Skleník nepotrebuje žiadnu podmurovku, pretože konštrukcia skleníka je pripravená na zapustenie do zeme do hĺbky cca 35 cm.

Obsahom dodávky je kompletná nosná konštrukcia a polykarbonátové dosky. Ku skleníku je možné dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - regály, teplomery, vlhkomery, automatický otvárač okien, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Hrúbka polykarbonátu 4 mm
Farba strieborná
Výška 2.05 m
Materiál konštrukcie pozinkované oceľové profily
Zaťaženie 100 kg / m2
UV ochrana áno
Priechodnosť áno
Materiál zasklenia polykarbonát
Tvar oblúkový
Čelné vetriace okno 2 ks
Výstuha skleníka nie
Hrúbka profilu 0.7 mm
Rozmer3 x 2 m, 4 x 3 m, 6 x 3 m
Hmotnosť59 kg, 77 kg, 107 kg
Dĺžka3 m, 4 m, 6 m
Šírka2 m, 3 m
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu

Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/views/detail.php on line 846
%
zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
300+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
14 rokov skúseností Na trhu sme od roku 2009. Za túto dobu sa nám podarilo nadviazať spoluprácu s viacerými zahraničnými dodávateľmi.
Platobné možnosti Ponúkame vám na výber 3 možnosti uhradenia - Na dobierku, prevodom či kartou online.
Dodatočné zľavy Nakupujete u nás často? Vieme vám ponúknuť individuálnu zľavu pri väčšom, či pravidelnom odbere.
Poradenstvo Vždy sa nás môžete obrátiť s vašimi otázkami, ktoré vám radi zodpovieme - prostredníctvom facebooku, emailu či telefonicky.
Rýchlosť Snažíme sa doručiť vaše objednávky čo najskôr k vám. Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo