• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
 • info@lacnestavebniny.sk

Zatrávňovacie tvárnice Guttagarden Original

Kód produktu: 4280202 Značka: Gutta
Doprava sa môže meniť v závislosti od vzdialenosti a zakúpeného množstva.
Približná doprava začína od 18,00 €
Zatrávňovacia dlažba Guttagarden Original je určená na spevnenie zelených trávnatých plôch, príjazdových ciest a parkovísk.
4,50 € Ušetríte 0,59 €
3,92 € / ks
vrátane DPH
Cena za 1 ks je 3,92 € (4,50 €)
Vyberte farbu
ks
Doručenie 01.07 až 06.07.2022 Tovar je skladom
Detaily produktu Galéria Na stiahnutie Recenzie Diskusia

Zatrávňovače Guttagarden sú originálnym a certifikovaným produktom od značky Gutta. Teda môžete mať istotu, že neobdržíte žiadnu napodobeninu ale originálny výrobok Guttagarden Original, ktorý má záruku 10 rokov.

Použitie zatrávňovacích dlaždíc Guttagarden: príchody ku garážam, trávnaté plochý, dvorce, spevnenie svahu, záhradné cesty, golfové ihriská.

Zatrávňovacie tvárnice Guttagarden sú určené na zatrávnenie parkovacích plôch, príjazdových ciest ku garážam, chodníkom v záhradách, parkoch.

Na spodných stranách sú opatrené fixačnými hrotmi, po obvode sú zámky pre spájanie s ostatnými zatrávňovacími dlaždicami a teda už nepotrebujete dokupovať žiadne fixačné prvky. Zatrávňovače sú pripravené na použitie, tak ako ich obdržíte.

Zatrávňovacie tvárnice Guttagarden Original sú pojazdné osobnými a nákladnými automobilmi (zaťaženie 170t / m2). Iba zatrávňovacie tvárnice Guttagarden majú na lícnej strane protišmykové výčnelky. 

Neabsorbujú na rozdiel od betónových tvárnic vodu potrebnú pre rast trávy. Chráni proti nadmernému vysychaniu trávnika, erózii svahovitých plôch, proti krtkom.

 • Záruka 10 rokov
 • Rýchla jednoduchá pokládka
 • Patentované fixačné hroty na spodnej strane
 • Vysoká pevnosť v ťahu šmyku vďaka unikátnej kombinácii striedaniu malých väčších štvorhranných komôr
 • Drenážna schopnosť cca 30 - 40 l m2/hod

Montáž

Pokládku vykonávajte na vyrovnávaciu vrstvu tak, že vždy začnete u najnižšieho miesta a postupne smerujete k najvyššiemu. Ak by ste aj napriek skoršiemu vyrovnaniu povrchu predsa len potrebovali nejakú časť dorovnať, použite hlinitý piesok alebo vhodnú zmes jemnej drviny a piesku. Akonáhle celú plochu pokryjete zatrávňovacou dlažbou, veľmi starostlivo si skontrolujte stabilitu jednotlivých tvárnic, tie sa totiž nesmú hýbať a ani prehýbať, ignorovanie tejto skutočnosti môže vo výnimočných prípadoch pri väčšom zaťažení zapríčiniť prasknutie tvárnic. Zatrávňovacie tvárnice možno vyplniť celou radou materiálov. Ak chcete mať povrch zelený, potom použite zmes zeminy s vysokým podielom humusu, do ktorej budú pridané trávne semená. Priestor v tvárniciach však možno vyplniť aj jemným štrkom frakcie 4-8 až 8-16. Využitie tvárnic možno použiť aj ako dočasné komunikácie na stavbe, či napríklad v priemyselných prevádzkach.

 

Rozmer500 x 500 x 62 mm
Materiálpolyetylén (hdpe)
Zaťaženie170 t / m2
Výška tvárnice40 mm
Výška tŕňa22 mm
Farbačierna , zelená
Máte skúsenosti s produktom?
Môžte vytvoriť hodnotenie.
Vytvoriť recenziu
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 9

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/app/libs/User.php on line 20
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
 • 13 rokov skúseností Na trhu od roku 2009. Spolupracujeme s viacerými známymi dodávateľmi zo Slovenska a Českej republiky.
 • Platobné možnosti Tovar je možné uhradiť dobierkou, prevodom či kartou
 • Partnerský program Nakupujete u nás často? Vieme vám ponúknuť individuálnu zľavu pri väčšom či pravidelnom odbere.

Pomoc & Poradenstvo

 • Pomoc pri objednávke Kontaktujte nás v prípade, že si neviete rady pri vytváraní objednávky. +421 903 229 601
 • Stále v kontakte Ak potrebujete zistiť iné informácie, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu. info@lacnestavebniny.sk