• +421 903 229 601 (od 08:00 do 16:30)
  • info@lacnestavebniny.sk

Zatrávňovacie tvárnice Geonet

Kód: 4280275 Značka: Gutta

Zatrávňovacia tvárnica Geonet je stabilizačná mriežka s jedinečným dizajnom o rozmere 600 x 400 mm. Zaťaženie 250 t/m2.

Predaj produktu skončil alebo ho nie je možné kúpíť samostatne.
Detaily produktu Parametre Galéria Recenzie Diskusia a dokumenty

Tvárnice Geonet majú originálne prepracovanú vnútornú štruktúru priečok a sú jedny z najpevnejších plastových tvárnic sú ideálnym spôsobom na spevnenie príjazdových ciest, parkovacích státí, jazdecké centrá, chovné farmy, zelené plochy, zelené strechy a mnoho ďalšieho. Konštrukčný systém tvárnic Geonet, využívajúci veľký počet kotviacich tŕňov (nie sú súčásťou balenia), kvalitných zámkov a vnútornej mriežky, zaisťujú maximálnu stabilitu pri pojazde a parkovaní vozidiel a zároveň umožňujú voľné stekanie dažďovej vody. Geonet tvárnice je vyrobená z ekologického 100% recyklovateľného polyetylénu, ktorý je UV stabilný a veľmi odolný proti nepriazni počasia.

Hlavnou výhodou tvárnice Geonet je vysoká flexibilita – možnosť tvarovania. Montáž tvárnic je veľmi rýchla, jednoduchá ak jej inštalácii nie je potrebné náradie. Využiť sa môže obojstranne - na každej strane sú protišmykové výstupky. Vnútorná mriežka tvárnic je účinná bariéra proti krtkom a hrabošom. Zatrávňovacie tvárnice Geonet prešli záťažovým testovaním v laboratóriu Technologickej univerzity Rzeszow. Geonet funguje všade tam, kde je potrebný maximálne stabilný a zároveň biologicky aktívny povrch.

  • Nízka hmotnosť
  • Jednoduchá manipulácia
  • Rýchla a jednoduchá pokládka - bez použitia náradia
  • Obojstranná aplikácia - protišmykové výstupky po oboch stranách
  • Ochrana proti erózii svahovitých plôch
  • Zníženie nárokov na údržbu a obnovu trávnikov 
  • Ochrana proti krtkom a hrabošom

Montáž

Pokládku vykonávajte na vyrovnávaciu vrstvu tak, že vždy začnete pri najnižšom mieste a postupne smerujete k najvyššiemu. Ak by ste aj napriek predchádzajúcemu vyrovnaniu povrchu predsa len potrebovali nejakú časť dorovnať, použite hlinitý piesok alebo vhodnú zmes jemnej drviny a piesku. Hneď ako celú zamýšľanú plochu pokryjete zatrávňovacou dlažbou, veľmi starostlivo si skontrolujte stabilitu jednotlivých tvárnic. Tie sa totiž nesmú hýbať a ani prehýbať. Ignorovanie tejto skutočnosti môže vo výnimočných prípadoch pri väčšom zaťažení zapríčiniť prasknutie tvárnic.
Zatrávňovaciu dlažbu je možné vyplniť celým radom materiálov. Ak chcete mať povrch zelený, potom použite zmes zeminy s vysokým podielom humusu, do ktorej budú pridané trávne semená. Priestor v tvárniciach je však možné vyplniť aj jemným štrkom.

Farba čierna
Hmotnosť 5 kg / m2
Dĺžka 600 mm
Šírka 400 mm
Materiál polyetylén
Výška 40 mm
Zaťaženie 250 t / m2
Spotreba 4 ks / m2
0 Produkt zatiaľ nikto neohodnotil Napísať recenziu
? % zákazníkov odporúča
0 hodnotení produktu
0 zákazníckych recenzií
5+ objednávok na tento produkt
Recenzia slúži ako spätná väzba majiteľov produktu ostatným zákazníkom. Vaše komentáre, otázky a ďalšie pripomienky uvítame v diskusii pod produktom.
0 otázok

Notice: Undefined index: nb_visitor_id in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 10

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /data/7/3/73e8809b-0d48-457c-910f-c6635a5d6cec/lacnestavebniny.sk/web/vendor/fireslack/Icarus/Support/User.php on line 21
Máte otázky k danému produktu?
Najprv sa prihláste.
Prihlásiť sa
15 rokov skúseností Sme tu pre vás od roku 2009.
Platobné možnosti Akceptujeme všetky platobné karty.
Tovar skladom Najpredávanejší tovar máme skladom.
Rýchle dodanie Priemerná doba dodania tovaru k zákazníkovi sú 3 dni.

Pomoc a poradenstvo